“…пташка курить, пташка спить, пташка робить, щоб прожить
Плачуть сльози мрякнуть очі всім байдуже навкруги
Птаха фред літати хтів
Із дитинства мріяв він
Ріжуть крила на шляху
Тягнуть в глибочінь лиху..”
Якщо Ynk це перший гурт, на концерт якого я б хотів за кордоном, то Unsleeping хотів би почути наживо у нас…
Відкрийте більше з Notes 2.0
Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.