В навушниках воно звучить краще ніж на динаміках ноута…я б назвав цю композиції гімном останніх місяців…
Хей! Врешті-решт, у що вірив ти?
Що зробив і за що згинув на війні,
Якщо відлюдно жив?І коли вже, нарешті, край тій зимі?
Від порожніх днів я відчув озноб…
То люди крижані…Це повний апогей!
Я в шоці від людей!
Зриваю голос знов,
Вони не чують мов.Але новий шаблон
без слів зайшов!
Вихід є! Стріляй!
І куля – то любов!
Відкрийте більше з Notes 2.0
Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.
