Це повний апогей! Я в шоці від людей…

34
#музика

В навушниках воно звучить краще ніж на динаміках ноута…я б назвав цю композиції гімном останніх місяців…

Хей! Врешті-решт, у що вірив ти?
Що зробив і за що згинув на війні,
Якщо відлюдно жив?

І коли вже, нарешті, край тій зимі?
Від порожніх днів я відчув озноб…
То люди крижані…

Це повний апогей!
Я в шоці від людей!
Зриваю голос знов,
Вони не чують мов.

Але новий шаблон
без слів зайшов!
Вихід є! Стріляй!
І куля – то любов!


Відкрийте більше з Notes 2.0

Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.

Залишити відповідь