З чистого аркуша

З серіалів, які мені припали до душі, був один про який я не розповідав. Я планую передивитись його, щоб відновити спогади і відчуття. Пам’ятаю, що мені подобалась музика в ньому. Дещо меланхолійна.

Здивувався, що два роки тому в мене був однойменний допис. Я думаю, що назва дописа відповідала теж назві цього серіалу. Загалом в ньому йдеться про чоловіка, котрий переїжджає в нове місто і планує почати все з початку. Раніше в нього були проблеми з алкоголем, тож він намагається відійти від минулого і йти далі. Але певні складнощі в житті повертають його до попереднього шляху, і від нього всі відвертаються.

Я намагаюсь жити життя, але іноді це дуже важко, бо всі твої плани і потуги руйнуються через реальність, яка просто не дає тобі випливти до берегу. І це не є зараз про спогади дворічної давнини. Тобто не думки про самогубство чи ще щось – просто часом приходить розуміння, як важко вивезти цей світ на своїх плечах. Я зараз далі від самогубства ніж будь коли, тим дивніше було дивитись той фільм днями, з розумінням що ти знаєш як воно, і тебе більше лякає не те що ти бачиш, а те що ти хочеш сказати “е ні…ти це не так робиш, дай покажу як…”.

Мені тоді не вдалось викреслити себе з цього світу, і мені стало цікаво як воно буде, якщо зробити все навпаки. Якщо спробувати його жити? Це життя, не дивлячись ні на що. Я не боюсь ТЦКшників чи блокпостів не тому, що я вірю в свій статус. Фактично, за цим статусом, я мертвий як військовий. Мені цікавіше інше – от схопили мене десь. Бусифікували. Що далі? З тими електронними реєстрами і іншим…де про тебе знають більше, ніж ти сам. Як я пройду ВЛК і де опинюсь? Це була б пригода, приблизно так я це відчуваю.

Мені дали шанс жити вільно, і я ним користуюсь. Іноді це важче, ніж хотілося б. Іноді незрозуміло. Але я пробую, як можу…

 

Легкість

Помітив, що після служби (чи, скоріше, спроби самогубства?) зникла легкість до написання текстів. Тобто тобі важко про щось яскраво поділитись, хай ця і “яскравість” лише у твоїй голові. Ти просто пишеш сухий текст з фактами, не більше і не менше. Я задаюсь час від часу питанням, чому так. Приходжу до висновку, що з “військовою частиною” вмерло ще й щось емоційне. Чи воно зникло ще до того?

Є речі, котрі явно нанесені психіці військовим досвідом, але ти не можеш вимагати за це якогось відшкодування від держави, хоча і мав би на те повне право. Але в такі моменти рахується, що “держава тобі нічого не винна”. А що винен тоді я їй? Мабуть, що теж нічого.

Я знайду в собі сили і натхнення для того, щоб писати тексти. Бо для мене це своєрідна медитація. І до фотографії повернусь повноцінно. Просто потрібен час організму щоб відновитись і знову бути собою, або навіть більше. Тому зараз просто проходжу таку собі внутрішню реабілітацію…

“Все залеплено штукатуркой, замазано свежей краской,Проведено много мелких работ.Как вернуться в другую жизнь,Которая кажется сказкой, когда всюду прошел ремонт?..”

Що ж. Вдома.

Що ж. Вдома. І якщо вже частина, в якій я служив, у всіх сенсах “відправила мене лісом”, це не означає що війна скінчилась. Тож…вже знайшов, якій частині і яким людям буду допомагати. А саме частині, в якій служить одна дуже добра людина, з якою я проходив навчання.

В когось мінус, в когось плюс…хоча і по своїй частині закрию певні питання по раціях..

Я живу, люди є, люди є кого люблю..

Просто гляньте відео. Це той самий випадок, коли воно розповість більше тексту, бо ж…це The Unsleeping. І якщо є відеоряд, це…”..просто клас..” 🙂

Продовжувати читання Я живу, люди є, люди є кого люблю..

Кращий варіант

Завжди є кращий варіант для тебе і для когось іншого. Тобто ти маєш вибір – щоб краще було для тебе, чи краще для когось ще. У випадку проходження служби, наприклад, в мене, як мінімум, не гірший варіант. Бо знаю, як живеться іншим і в яких вони умовах. Тож не маю права скаржитись.

Замислився над тим, який не гірший варіант у площині закінчення війни? Для мене зараз то зрозуміло – чим швидше, тим краще. А у площині країни? Почув новину, що “план Трампа” це про “надання можливості бити зброєю по аеродромах+володіння територіями які були станом на 24 лютого 2022 року”. І, як на мене, об’єктивно, то не гірший варіант. Бо хто зна, скільки людей має бути втрачено, щоб захопити це все силою. Скільки сімей зруйновано, дітей не народжено, і так далі. Тож…чи кращий це варіант “для нас обох”? Можливо…

Було б файно вже взимку чи на весні повернутися додому. І не тільки мені, а всім, кого я зустрів в “учебці” і тут. Щоб могли зустрітись, посидіти…щоб всі були живі…і я перестав відстежувати, коли людина була останній раз в мережі…

Коли навколо ні душі…

…коли моя не може спати..

О шостій ранку, як і опівночі, я став собі єдиним другом, з котрим можу тут побалакати. А побалакати хочеться, бо коли тобі страшно перед невідомістю – самотність тебе просто з’їдає. Ти лишаєшся сам на сам з цілим світом, котрий для тебе не звичний і тобі не подобається, але в котрий тебе поселили не питаючи про бажання. Тож чи можна бути вільним за гратами? Думаю, що ні. Всюди той самий штучний режим, розклад, який для тебе як певний розлад. Знову ж таки, є ті хто звик і для них то життя, для мене ж то повільна смерть, скільки б грошей за це не платили.

Коли я виберусь з цього всього, я буду бігти куди очі тільки дивляться. Щоб назавжди це все забути. Бо для мене це тюрма, хоч як би вона там не називалася. Режимів об’єкти вони всі однакові. Тільки от сюди я потрапив не порушуючи закону, тож…чому я тут?..

Відлига

Трішки легше стало, бо стало відомо куди. Смішно і епічно, що штаб у Одесі. Епічно, що неподалік кладовища, тож зможу побачитись з малою. І це, мабуть, одне з найприємнішого. В іншому…відчуття, що буде щось більш профільне по хобі, тож не так вже й погано це все може закінчитись. Будемо бачити завтра-післязавтра, коли попаду фактично у якесь місце, де ми і будемо. Звісно, це не під Ніжином, але теж не гірший варіант. Принаймні, я на це сподіваюсь.

Певна радість є і в тому, що інші також попаді більш менш туди, куди вони хотіли. Тож…без жертв? Ну..мабуть. час покаже. Але там мені всяк буде легше себе знайти в проявити.

Далі буде… 🙂

Я заїбся…

Загалом, від того що не можу просто поспати…і в цілому…часом без різниці, як воно все закінчиться, бо сил на це все в мене вже немає. Хай б’ють , катують, судять. Вже якось похуй, бо це ВЖЕ не життя. Тож все що буде далі – буде тільки ще гірше…

Мене немає сили волі, витримки, і іншої хуйні. Але кого це хвилює?..

Вижу цель, но не вижу смысла..

День за днём, пролетают быстро…

Щось кудись пішло, але що і куди – не зовсім зрозуміло. Налякав я їх? Чи, навпаки, розізлив? Мабуть, вже й не суть важливо. Але шуму я тут мав все одно більше, ніж багато інших. А шум дозволяє хоч якось виділитись з натовпу. Цього достатньо? Авжеж!

Люди зустрічаються досить різні, багато з особливостями, загалом психічними. Але фізично теж є багато людей з особливостями. І це слід враховувати саме тобі. Поки ти тут.

Життя нагадує Жовту стрілу, де хтось з пасажирів був у потязі і був його частиною, а хтось просто їхав на ньому. І здається, що я все ще їду десь ззовні. Наскільки це можливо, висунувшись з вікна.

Один хлопчина сказав, що я нічого не шарю в армії, тому не можу казати що “армія то срака”. Що забагато пролежав у лікарні. І все таке. Але ж, справа в тому, що я ніколи в не казав про себе, як про бравого вояку. Я той, хто просто пише історію. Часом свою, часом чиюсь..