Резонує…

Куплет Redengy то зовсім…

“Де я? Відчуваю, що втрачаю себе я.
Та колись усе змінитися зможе.
Я на себе стала зовсім не схожа.
Я не знаю, що мені допоможе.

Може це такий етап
Коли все йде не так
Світ втрачає кольори
І це не викинути з голови

Я хочу забути про втому
У місці, де все невідомо
Я хочу позбутися того
Що вдома я ніби не вдома”

Відчути знов хочу весну

Я рідко знаходжу щось цікаве в українській поп сцені, але гурт Kazka, місцями, це дещо про інше.

Продовжувати читання Відчути знов хочу весну

Чи є кінець твоїй печалі?

Почну з того, що це один з найскладніших творів. Не з точки зору реалізації, а з точки зору змісту. Сама авторська пісня про самогубство. Про складний період у житті. Я слухав цю пісню півдня. Потім час від часу. Я намагався пережити її в тому вигляді, в якому я її бачу. Тож перейдемо до візуального. Продовжувати читання Чи є кінець твоїй печалі?

Ще кілька поворотів – замкнеться коло знов..

..ні ви, ні я не проти, але, ні слова про любов!.. Продовжувати читання Ще кілька поворотів – замкнеться коло знов..

Смотри на меня влюблённо, когда падают бомбы..

…Когда приходит зима,
Грозы и всё вероломно… Продовжувати читання Смотри на меня влюблённо, когда падают бомбы..

Все як завжди…

Читаєш “пісню Alexandra Căpitănescu мають зняти з конкурсу через те що в неї йде мова про придушення”. Думаєш “дай гляну, що там таке”. Запускаєш – а воно ж ще й звучить!

Чи здивований я, що хочуть зняти те, за що можна голосувати? Ну….

Як на мене круто. Аж стало цікаво що за інша творчість у артистки 🙂

Не обіцяй що будем разом вічно тут і в радості і горі…

Бо наші душі вже не тут лікують їх
Невиліковно хворі…

Продовжувати читання Не обіцяй що будем разом вічно тут і в радості і горі…

Диптих “Порожнеча”

Іноді в мене в голові певні речі складаються у композицію, зрозумілу, здебільшого, тільки мені. Продовжувати читання Диптих “Порожнеча”