Не обіцяй що будем разом вічно тут і в радості і горі…

Бо наші душі вже не тут лікують їх
Невиліковно хворі…

Продовжувати читання Не обіцяй що будем разом вічно тут і в радості і горі…

Диптих “Порожнеча”

Іноді в мене в голові певні речі складаються у композицію, зрозумілу, здебільшого, тільки мені. Продовжувати читання Диптих “Порожнеча”

Метеликами раненими з темноти

Якось воно синхронізувалось…і пісня, і настрій…і небо.. Продовжувати читання Метеликами раненими з темноти

Ціль проста…

“..Чи ти правила пролистав?Час навчитись знову дихати рівно
ПерестаньЗрозуміло все – це вік-кристалМені більше менше більше за всіх потрібно
Ми – зграяЧи збірна?Чи ти моїм вогнемГориш?
Чи я бу-Ла вірна?Собі завжди булаВірніш”