..Незламна і єдина, я люблю її одну… Продовжувати читання Бракує слів, щоб виразити гордість..
Категорія: Музика
Why is everything so messed up?
And nobody gives a fuck.. Продовжувати читання Why is everything so messed up?
Все ще дивуюсь…
Своїм музичним смакам. Коли сьогодні щось не подобається, а завтра ти заслухуєш це до дір…так вийшло і з цим твором.. Продовжувати читання Все ще дивуюсь…
Am I selfish? Suicidal? At least I’m not in denial..
..I’m the princess of my problems climbing up from the bottom.. Продовжувати читання Am I selfish? Suicidal? At least I’m not in denial..
It’s not like I’m better off anyways..
..Than I was when I was seventeen.. Продовжувати читання It’s not like I’m better off anyways..
Life is what you make it and life’s a drag..
..Young and sad or young and bad? Продовжувати читання Life is what you make it and life’s a drag..
Ніколи не було, і ось знов..
Дивно/дивовижно натрапляти на щось старе і знайоме, але що ти встиг забути. Коли я перемикаючи пісні побачив знайому назву – не втримався, вирішив подивитись, “що ж там люди зробили, і чи вірно я розумію..” Продовжувати читання Ніколи не було, і ось знов..
Eat, sleep, work, die, fucking repeat
You gotta tell me.. Продовжувати читання Eat, sleep, work, die, fucking repeat
Яка то цiна?..
Зараз то якось інакше сприймається…сенс тексту… Продовжувати читання Яка то цiна?..
Задався невдячною справою..
..шукаю кавери, котрі звучать чи так само чи краще за оригінал. От зараз намагаюсь знайти кавер на…Whispers in the dark. Але коли оригінал звучить вже потужно, важко знайти щось що буде ще якось нереальніше. Частіше легше знайти легку пісню в потужному звукові, ніж навпаки.