Все ще дивуюсь…

Своїм музичним смакам. Коли сьогодні щось не подобається, а завтра ти заслухуєш це до дір…так вийшло і з цим твором.. Продовжувати читання Все ще дивуюсь…

Ніколи не було, і ось знов..

Дивно/дивовижно натрапляти на щось старе і знайоме, але що ти встиг забути. Коли я перемикаючи пісні побачив знайому назву – не втримався, вирішив подивитись, “що ж там люди зробили, і чи вірно я розумію..” Продовжувати читання Ніколи не було, і ось знов..

Задався невдячною справою..

..шукаю кавери, котрі звучать чи так само чи краще за оригінал. От зараз намагаюсь знайти кавер на…Whispers in the dark. Але коли оригінал звучить вже потужно, важко знайти  щось що буде ще якось нереальніше. Частіше легше знайти легку пісню в потужному звукові, ніж навпаки.