It’s not like I’m better off anyways..

..Than I was when I was seventeen..

Є такі виконавці, котрі, коли ти дивишся на них, відгукуються в тобі словом “порожнеча”. Тобто тобі здається, що їх творчість не зможе наповнити тебе чимось…світлим? Але справа в тому, що порожнеча існує не тільки в їх творчості, але і в тобі самому. І їх “порожнеча”, певним сенсом, наповнює твою. Тому, мабуть, іноді це і непогано.

Мене чимось чіпляє цей трек. І він і надихнув на цей допис..

“It’s not like I’m better off anywaysThan I was when I was seventeenBe mine, be mineI’m your girlAnd you know exactly why that hurts..”


Відкрийте більше з Notes 2.0

Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.

Залишити відповідь