Я живу, люди є, люди є кого люблю..

Просто гляньте відео. Це той самий випадок, коли воно розповість більше тексту, бо ж…це The Unsleeping. І якщо є відеоряд, це…”..просто клас..” 🙂

Продовжувати читання Я живу, люди є, люди є кого люблю..

Кажися, это самое крутое из нашинского, что звучало в моих колонках за последнее время…

you know theory of the world balance
if things are going good then they will be bad
and don’t make faces like you’ve got no undestanding
awful mood will change to the awesome, playing
with these things like playing with your mind
swimming in scales which are called the life
drama thrilled gaze on god
please don’t make me feeling sad

fantastic day like plastic melting when it starts to lit