Если всем страшно быть против, то хотя бы не будем за…

Я не против, “но”…

Я не против вакцинации (по крайней мере не явно против). Я не против масок, ограничений и проч. Но что за епта, когда в магазин собрались не пускать без сертификатов?..


Відкрийте більше з Notes 2.0

Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.

Залишити відповідь