So shake me, shake me, shake me, the day it falls off..

..And don’t be fucking hasty, fill up my cup
Мабуть, зранку це ще актуальніше, ніж ввечері..

Продовжувати читання So shake me, shake me, shake me, the day it falls off..

Ну…

Теперяче, я ще й плейлисти кліпаю потрішкі…як там…

“Look at me now, I’m a fighter
I’m a strong bitch, baby, I’m designer”

..дивний досвід, але…назбиралось

Ps люблю місця, де мій нік це мій нік а не “осьо ось фсьо..”

 

Якщо твоє життя – кіно, який би в ньому був саундтрек?..

Чи замислювались ви колись, з якою музикою асоціюється ваше життя? Повсякдення. Чи “вся дорога” в цілому? В мене завжди так, і кожен день з чимось асоціюється. Люди асоціюються, події. Навіть спогади мають свій саундтрек. Продовжувати читання Якщо твоє життя – кіно, який би в ньому був саундтрек?..

Коли переклад краще оригіналу, бо ж…

Десь вчора мені стало цікаво, що ж то за пісня така…якщо не помиляюсь, вона також назва альбому, а саме “Don’t wait ’til tomorrow”. Продовжувати читання Коли переклад краще оригіналу, бо ж…