…через які знайшли блог?
Часом так))))
Коли дорослий чоловік пише що “творчість не на часі, бо зараз війна, і творчість нікому не потрібна”. Одне питання – то чому він сидить і строчить постікі в Тредси замість того, щоб піти і воювати? Коли в нього тільки війна на часі. М?…Де те завзяття, коли бачиш ТЦКшників?..
Тож краще вже хай людина творчістю займається, чим пізді…м. Це їй більше личить…
Той випадок, коли бути жінкою не так вже й погано, бо ж..

Нічого додати, нє?..
Скрін від 14 липня

Скрін від 5 серпня

І от тільки попробуйте тепер сказати, що мої 46 баксів не вплинули на курс біткоїна!
Я просто боженька кріптовкладень, враховуючи що другий раз вкладаю щось в кріптовалюту і…ну ви зрозуміли 😉
Ps, як там співалось…”Never feeling good enough
Truth be told it’s just my luck”
Хз, чи то авторитет, чи вказівка на те, що щось в житті треба міняти, але коли тебе у психіатричній лікарні пацієнт просить записати його номер, щоб “лишатись на зв’язку” – то трішки…дивує? О.о
Одне з двох, або стану Русєй Лєтовим і створю Миколаївський панк-клуб, або…не дарма я там де я тут -_-
Не смішно. Ні, реально не смішно. Лааааадно, смішно))
Продовжувати читання Я хочу сказать мир, получается…Вибачте, не втримався.. ^_^
