Смішно

Коли дорослий чоловік пише що “творчість не на часі, бо зараз війна, і творчість нікому не потрібна”. Одне питання – то чому він сидить і строчить постікі в Тредси замість того, щоб піти і воювати? Коли в нього тільки війна на часі. М?…Де те завзяття, коли бачиш ТЦКшників?..

Тож краще вже хай людина творчістю займається, чим пізді…м. Це їй більше личить…

Цікавий факт

Коли я бачу, що було забагато переглядів однією людиною, не рідко натрапляю на таку статистикуРозуміючи, що більшість переглядів пройшлось по тегу “18+”. Поняв-приняв. В наступному варіанті блогу основна категорія буде просто 18+ 😀

“В случае с биржами все чуть стабильнее…” – казав він..

Скрін від 14 липня

Скрін від 5 серпня

І от тільки попробуйте тепер сказати, що мої 46 баксів не вплинули на курс біткоїна!

Я просто боженька кріптовкладень, враховуючи що другий раз вкладаю щось в кріптовалюту і…ну ви зрозуміли 😉

Ps, як там співалось…”Never feeling good enough
Truth be told it’s just my luck”

Авторитет

Хз, чи то авторитет, чи вказівка на те, що щось в житті треба міняти, але коли тебе у психіатричній лікарні пацієнт просить записати його номер, щоб “лишатись на зв’язку” – то трішки…дивує? О.о

Одне з двох, або стану Русєй Лєтовим і створю Миколаївський панк-клуб, або…не дарма я там де я тут -_-