На стилі

Навіть коли справи кепські і ти вариш кошик триколісника…головне шо?

Бути на стилі! Бо ж як можна займатись чимось серйозним і не бути гарнюнєй? ^_^

Як заї*** у неділю о 12-й…

Повезти на 9-ту 4 кішок на стерилізацію. Навести порядок, наносити дров, заїхати в магазин, поїсти, викинути розірваний навпіл труп миші, заї… від того всього. І це ще треба їхати забирати у похмуру погоду ровером…уф…