Не в бров, а в око…
Навіть додати нема чого.. -_-
Ps а, ні, все нормально..
Бо поки четвірка пентаклів, а не тентаклів – все спокійно. Можна жити… 🙂
Історія почалась ввечері, точніше опівночі. Далікупамату
Зараз публіковати щось у Інсту, а…тут міжна
Перший запуск кось-монавта на вантажній жоповозці ^_^
Ну ось…така тема, і…чому в Рівному немає Планети кіно?..(
Завжди щось не так -_-
Повезти на 9-ту 4 кішок на стерилізацію. Навести порядок, наносити дров, заїхати в магазин, поїсти, викинути розірваний навпіл труп миші, заї… від того всього. І це ще треба їхати забирати у похмуру погоду ровером…уф…