Цікаво…
Цікаво те, що не дивлячись на текст:
Вже, мабуть, запізно ламати цей лід.
Не вистачить кисню дивитися вслід.
Давай все спочатку, без зайвих розмов.
Ти мовчки кричала: “Не повертай все це знов!”
Не повертай все це знов…
Останнім часом повернулись дві речі. Перша з них спілкування, а друга – я знову з Панасоніком. Щоправда, тепер з G80, але ж ми знаємо…і відносно обох, ухм…подій, немає відчуття того самого. Про що написано…
Цікаво ще й те, що я тільки що дізнався про те, що була російськомовна версія. І вона, дещо, зовсім інакша…бо ж, бо ж…
Губляться сенси всіх правил твердих
Обірвані семпли під звуком від них
Ще трохи й зависну, заляжу на дно
Ми рідні, ми різні
Ти не повертай все це знов
Не повертай все це знов
Ти не повертай все це…
і










