Все це знов

Цікаво…

Цікаво те, що не дивлячись на текст:

Вже, мабуть, запізно ламати цей лід.
Не вистачить кисню дивитися вслід.
Давай все спочатку, без зайвих розмов.
Ти мовчки кричала: “Не повертай все це знов!”
Не повертай все це знов…

Останнім часом повернулись дві речі. Перша з них спілкування, а друга – я знову з Панасоніком. Щоправда, тепер з G80, але ж ми знаємо…і відносно обох, ухм…подій, немає відчуття того самого. Про що написано…

Цікаво ще й те, що я тільки що дізнався про те, що була російськомовна версія. І вона, дещо, зовсім інакша…бо ж, бо ж…

Губляться сенси всіх правил твердих
Обірвані семпли під звуком від них
Ще трохи й зависну, заляжу на дно
Ми рідні, ми різні
Ти не повертай все це знов
Не повертай все це знов
Ти не повертай все це…

і

Рваные раныНаполнены льдомВ ушах океаныС раскрашенным дном
Холодный по венамТебя унесетСоври всем изменам
И не возвращай это всёНе возвращай это всё
Здається, в мене між камерами менше різниці, ніж між цими текстами з точки зору посилу 🙂

Какие странные бывают в жизни встречи..

Как много любопытных глаз…

А нам Луна сегодня лучшая подруга,
И космос сегодня за нас…(c)ЛПН

Сьогодні – горіхи, завтра – горіховий садок

Висадив сьогодні всіх цих красенів у садку на розсаду

По 2-3 штуки в лунку. Чисто теоретично, там близько 6 рядів десь по 12 лунок, в кожній по 2-3 горіхи. Досить непоганий старт, як на мене 🙂

 

Люблю нетипову зовнішність…

От як цей чоловік, наприклад..

В кожній людині можна щось знайти. Побачити щось цікаве. Часом можна побачити щось нове, якщо спробувати забути її лице, і подивитись наче вперше. Чи багато людей, загалом, замислюються над тим, як виглядають зі сторони? Маю не увазі не зовнішній вигляд чи парфюм, а як їх хтось бачить чи уявляє…бо в кожного ж своє сприйняття інших.

Хтось малює фарбами на аркушах, я малюю фарбами на собі…часом цікавий досвід, часом смішний (хто відмивався від чорної гуаші – зрозуміє) 🙂

Знову пєльмєшкі…

Робили сьогодні пєльмєшкі

Аж весь Дорохедоро перед очами пронесся..

@doctorhaus0

«Дорохедоро» Автора, С Днём Рождения😁 #рекомендации #пельмешка🥟 #ящер #врек

♬ оригинальный звук – Aleksandra

Щоправда, не так все трагічно закінчилось 🙂

Що в ровері тобі моєму..

Камера телефону не може передати весь той кайф…

Котрий сьогодні можна було спостерігати…

В анімешках є такі моменти, коли показують досить грудасту героїню, і як в неї “скаче” бюст. Так от, сьогодні тим бустом був я генератор, котрий важить близько 45 кг. Як я казав Сашці “загалом, чого боятись. Разом з ним ми будемо важити близько 100 кг – це ж цілком нормальна вага повненького дядєчки, котрий їде ровером”.

Окрім дороги прямої я ще встиг пару раз виїхати на доброго горбака (і не перевернутись, як колись), і доставити його і себе цілим додому. Мабуть, єдине, про що я шкодую в своєму житті – що коли приїхав Фелт, я просив сусіда поїхати за ним машиною з причепом. В мене тоді вже був Schwinn, то ж я міг цілком його і сам привезти. От тільки здогадуюсь про кількість матюків автомобілістів, бо ж…

коробка з Норкою тоді виглядала, ну дуже вже, по дурному 🙂

Коротше, якщо я якось ще й холодильник зможу якийсь привезти з магазина на ровері – то можу офіційно заявити, що машини зовсім не потрібні в цьому світі 🙂