А ведь всего лишь три года назад…а как актуально, а?

Стали дикими зграями ми                         ///Стали дикими стаями мы
Ладні рвати на шмаття не згодних         ///Согласные рвать на куски не согласных
Чи все це наслідки зими                           ///Или это последствия зимы
Чи хтось зробив з нас самих голодних ///Или кто-то сделал с нас самых несчастных (голодных)
Стали слабкими, до слави жадібні        ///Стали слабыми, к славе жадными
Жалити стали ножами у спину               ///Жалить стали ножами в спину
Вже не спинити процес цей безжальний///Уже не остановить процесс безжалостный
Брат на брата, батько на сина                 ///Брат на брата, отец на сына

Я ненавиджу вас всіх                                 ///Я, ненавижу вас всех
Таких, хто ще живий                                  ///Таких, кто еще жив
Згасає не горить                                         ///Тлеет не горит
Я ненавиджу вас всіх                                ///Я, ненавижу вас всех
Тих хто відмовився від дій                      ///Тех, кто руки опустив
Злякався і мовчить                                   ///Испугался и молчит

Ска, як можна бути сліпими                ///Ска, как можно быть слепыми
Не бачити все це, не чути                      ///Не видить все это, не слышать
Тисячі плачуть, тисячі гинуть               ///Тысячи плачут, тысячи мертвых
Решта плюється отрутою                     ///Остальные плюются ядом
Вам не потрібні сьогодні герої            ///Вам не нужны сегоднягерои
Вам потрібен месія                                ///Вам лишь нужен мессия
Маєте те на що заслужили                  ///Имеете то, что заслужили

Не здохніть, чекаючи дива                 ///Не сдохните, ожидая чуда

Старался “литературно”, но не всегда получается. А видео, между прочим, о войнах и диктаторах…


Відкрийте більше з Notes 2.0

Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.

Залишити відповідь