Бухло і квартира за межею міста?…

Ох…ну ось. Ще один текст, котрий я буду тут ненавидіти через те, що…знову буде багато переходів -__-

“кілька років ходжу на психотерапію
думала що вже не поведусь на ці дитячі ігри
та ти такий безжальний і токсичний
а я так звикла заслуговувати любов

хата ніч бухло і ти
і горять-горять і горять мости
нехай дивляться сусіди фіранок нема
на ранок не згадаю навіть ім’я

я ж така недоторканна сталева і складна
то чому ж завтра тріщатиме моя голова

бухло і квартира за межею міста
в ній так гаряче і тісно
так гаряче і тісно
наші пристрасті
ну я ж не залізна
нам там гаряче і тісно за межею цього міста”


Відкрийте більше з Notes 2.0

Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.

Залишити відповідь