У Сашки два беззубика, одна из кошек у нас сегодня стала беззубиком (то Катерина накаркала), и замыкает четверку Катерина, которая накаркала, которая тоже сегодня беззубик!
ПраздниГ! 🙂
Відкрийте більше з Notes 2.0
Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.
