Якесь дивне відчуття від того, куди я завтра відправляють. Ну, тобто, мені і в ніжинську бригаду ППО хотілось потрапити і профільно навчитись на ту спеціальність, котра була у відношенні. І так співпало, що тут теж бригада, котра відповідає за ППО, і якось…не знаю. Легко від того. Хочеться швидше приїхати, познайомитись зі штатом. Зрозуміти, яку роль у всьому цьому я буду мати. І тут, мабуть, головне не спеціалізація, а сам напрямок. Суть тієї діяльності, якою буду займатись. Тобто не моє нападати. Не моє сидіти чи бігати з автоматом. Але цілком моє захищатись і захищати інших. Робити так, щоб приносити максимальну користь. Символічно, що бригада з Одеси. Мабуть, зараз там більше тих, кого я маю захищати. Тому…
Це дивне співпадіння, але воно..приємне? Мабуть, що так. Тож…щастя мені в тому місці, де я тимчасово опинюсь. А далі все по плану…
Відкрийте більше з Notes 2.0
Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.