Европа, ау!.. Я знаю, зачем Украине нужно в Европу… У нас есть “тверезі сантехніки”! У них-то, поди, не просыхают все сантехники-то… Ух, позорище… Поделиться в: Поширити у Facebook (Відкривається у новому вікні) Facebook Поширити у WhatsApp (Відкривається у новому вікні) WhatsApp Поширити на Pinterest (Відкривається у новому вікні) Pinterest Поширити у Tumblr (Відкривається у новому вікні) Tumblr Поширити у Telegram (Відкривається у новому вікні) Telegram Поширити на Reddit (Відкривається у новому вікні) Reddit Поширити на X (Відкривається у новому вікні) X Подобається це:Подобається Завантаження… Відкрийте більше з Notes 2.0 Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту. Введіть адресу електронної пошти… Підписка