For Admin Гортензія Гг…ні-ні, ви не про те подумали. То фото-приклад… 🙂 Поделиться в: Поширити у Facebook (Відкривається у новому вікні) Facebook Поширити у WhatsApp (Відкривається у новому вікні) WhatsApp Поширити на Pinterest (Відкривається у новому вікні) Pinterest Поширити у Tumblr (Відкривається у новому вікні) Tumblr Поширити у Telegram (Відкривається у новому вікні) Telegram Поширити на Reddit (Відкривається у новому вікні) Reddit Поширити на X (Відкривається у новому вікні) X Подобається це:Подобається Завантаження… Відкрийте більше з Notes 2.0 Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту. Введіть адресу електронної пошти… Підписка
Яка краса, то, виходить, моя цілком традиційної орієнтації, хехе)
Воно ще гарно виглядає коли вицвітає, я б сказав “меланхолічно”. Щось типу
^_^