For Admin

Гортензія

Гг…ні-ні, ви не про те подумали. То фото-приклад… 🙂


Відкрийте більше з Notes 2.0

Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.

2 коментарі до “For Admin”

    1. Воно ще гарно виглядає коли вицвітає, я б сказав “меланхолічно”. Щось типу
      melancholy ^_^

Залишити відповідь