..Орфография ненависти
Апология невежества..
..Мифология оптимизма…
Якщо замислитись, ми любили Лєтова часів, коли він не любив совок…і як на мене, в цій композиції це найбільш явно видно…
Мабуть, для мене “російська культура” це не про “пушкіністов-говніщєров”, а про тих, хто всім серцем ненавидів наслідки і реалії “совка”. І як результат, наслідки того, що відбувається зараз…
Відкрийте більше з Notes 2.0
Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.