Іноді..

Все що тобі потрібно – це випити, і…просто сидіти, вдупляти у монітор. Не більше, не менше…не вмикаючи мозок. Для людини, в котрої ця частина тіла працює постійно іноді “саме те” – просто не думати ні про що….


Відкрийте більше з Notes 2.0

Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.

Залишити відповідь