“Я помню, ты любила, ах…Синий LM…” #fак “…А я – я ваще не курил Ты помнишь, каким я был?” Тот случай, когда ты услышал песню только спустя 10 лет, и такой “чоооооооооооо?” 🙂 Поделиться в: Поширити у Facebook (Відкривається у новому вікні) Facebook Поширити у WhatsApp (Відкривається у новому вікні) WhatsApp Поширити на Pinterest (Відкривається у новому вікні) Pinterest Поширити у Tumblr (Відкривається у новому вікні) Tumblr Поширити у Telegram (Відкривається у новому вікні) Telegram Поширити на Reddit (Відкривається у новому вікні) Reddit Поширити на X (Відкривається у новому вікні) X Подобається це:Подобається Завантаження… Відкрийте більше з Notes 2.0 Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту. Введіть адресу електронної пошти… Підписка