Вполне себе эпично было обнаружить мошку в чашке с чаем когда в колонках играет о “жаль что твои родители не чайлдфри…”. Мошка, ну епта…и вправду жаль…
Відкрийте більше з Notes 2.0
Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.
