Сижу, завтракаю…глядь…
..а у меня в тарелке целая вселенная! О,О
Так и живем – что не утро, то новая вселенная нарисовалась и исчезла…
Відкрийте більше з Notes 2.0
Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.
Сижу, завтракаю…глядь…
..а у меня в тарелке целая вселенная! О,О
Так и живем – что не утро, то новая вселенная нарисовалась и исчезла…
Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.