Кохана, ми вбиваємо українську…

“Чуєш це мій сум” або гравітація клавіатури…

Щось підказує, що мова про

Вітаю…і без того хуйово (а тут інакше не скажеш, вибачайте) розмовляюча нація стала…мовними бомжами. Бо ж навіть Гугл не перекладе “гравірування” як “гравітація”…


Відкрийте більше з Notes 2.0

Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.

Залишити відповідь