Читаю, посміхаюсь..сам з себе..мовою оригіналу..
Не раз стикався з тим, як люди, знаходячи свої старі записи, пишуть про щось типу “о…дивіться, як я дурню тоді казав”. А я, скоріш, полюбляю себе того часу. Ту наївність, сприйняття навколишнього світу, і людей загалом…
Відкрийте більше з Notes 2.0
Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.
