Рідко зараз щось чіпляє з українського, але ось це…
“Підміною понять не зміниться суть
Правду викупають, але не продають
Завантажені етери, на частоти не втулишся
Коли в екранах тихо, говоритимуть вулиці
Як ясно в голові, то й нема протиріч
Коли сонце демаскує, то соратниця ніч
У сприятливих умовах зростає божевілля
Коли вулиці мовчать, говоритиме підпілля
Побачимо і так все що нам корисно знати
Коли вуха добре чують, можуть пташки не співати
Дратівливий спів утім терплять дуже рідко
Тож на кожного птаха там будується клітка
Клітку можна наркити, закрити
Ізолювати в бетоні, втопити
Та місця не стане у жодній тюрмі
Коли всі вони замовкнуть, говоритимемо ми” – просто таки бальзам у вуха о,О
Відкрийте більше з Notes 2.0
Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.