…про те, що о третій ночі все краще…чай, бутери…що завгодно…так от, на третьому десятку ще більше розумієш, чому “після другої ночі не буває нічого доброго”. Лист у пошті…
Чи варто казати, що боковим зором я дізнався, що…Сінер тепер доступен у Стімі!
Ох…якби ж то. Бо “в кожного в Стімі має бути по Сінеру”…о третій ночі..
Відкрийте більше з Notes 2.0
Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.
