“Сум, біль,
Я закриваюсь часто в своїй голові.
Твій бій,
Запрошуєш коритись руки у крові.
Наш гнів
Використовують уміло проти нас,
Мій спів
Розпалює вогні, а я погас,
Терпи, тримай, стисни зуби.Знай, всередині мене давно йде війна,
Знай, знай, знай.
Втратив голос, закричав та лопнула струна
Грай, грай!”
Відкрийте більше з Notes 2.0
Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.
