Цікаво, коли днів лишалось все менше, і ти розмірковуєш, щоб…”все встигнути..”
Чи було ще що встигати? Чи все вже в мене “вирішено”? Я фз. Чесно. Одну чутки кажуть одне, інші інше. Хто зна, кому вірити. Скоро побачимо…
Відкрийте більше з Notes 2.0
Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.