“А слова острее, чем ножи,
Беззаветно верить, в стену лбом,
А иначе стоило ли жить?”
Смешно, когда альбом только зашел, а вот уже презентация нового.. О,о
Відкрийте більше з Notes 2.0
Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.
