Надо, чтобы песни громче бомб…

3e08f9411d18e1faa3e07a0b46ba92c9-700-min
#музыка #eva

“А слова острее, чем ножи,
Беззаветно верить, в стену лбом,
А иначе стоило ли жить?”

Смешно, когда альбом только зашел, а вот уже презентация нового.. О,о


Відкрийте більше з Notes 2.0

Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.

Залишити відповідь