Чую, брате, що буде війна
Холодна і мокра, довга і зла.
Квадратні на круглих будуть іти
За те, що ті рівні. як їх не крути.
Візьми собі шалик, візьми собі плащ,
Нікого не бійся, ніколи не плач.
Ти знаєш дорогу і маєш ще час,
Налий собі пива і випий за нас.
Тікай – бо скоро буде війна,
Шукай собі місця, де вар’ятів нема.
Тікай – бо скоро буде війна,
Холодна і мокра, довга і зла.
Відкрийте більше з Notes 2.0
Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.