Слышишь голос. Думаешь “о…какая-то девушка поет..”. А тут хоп! Девушка-то, с усами!! О,о
Кста вспомнил. Песню и раньше слышал…у Тапка…
не усики, а пропуск в трусики O.O
Відкрийте більше з Notes 2.0
Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.
