Завжди доходить пізніше, що то був перший досвід, коли я ледь не заревів через…серіал? Охох. Дивне було відчуття. Тобто, коли в тобі викликає емоцію не момент, а пісня. Дуже, дуже дивне відчуття.
Загалом-то позбавився залежності від людей, отримав залежність від музики? Чемпіоне…чесне слово…втім, це всяк більш стабільно..
Відкрийте більше з Notes 2.0
Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.