Повтор…

#думки

Часом щось синхронізується навколо нас…так і тут…в навушниках лунає

“Я слухала твій альбом
Із тим, кого вже нема,
Так добре було разом,
Не слухаю, бо сама…”

і я натрапляю на це фото…Don’t touch the sleeping pills, they mess with my head..


Відкрийте більше з Notes 2.0

Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.

Залишити відповідь