Про осінь…

..краще вміє Вакарчук

Віє вітер за вікном,
Лиє душу за столом,
Правда спати не дає.
Чуєш, як вона бринить?
Біллю грає кожну мить,
З нею ранок настає.

Осінь тепла, як весна,
Досі лине в ровінь з нашого вікна,
Нам дає надію.
Осінь тепла, як весна,
Просить так, немов з останніх сил, вона:
Не вбивайте мрію!


Відкрийте більше з Notes 2.0

Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.

Залишити відповідь