Сашкабудевшоці

Чому? А ось…

Якщо не мені, то нема кому
Поставити кому у нашому
Обміні телефонами.
Якщо не мені, то нема кому,
Якщо не мені, то нема кому
Лишатися на ніч, дзвонити додому,
Якщо не мені, то нема кому…

Прокидатися під тобою,
Цілувати твоє лице –
Я обожнюю цей процес.
Годувати тебе любов’ю,
Хто іще із твоїх принцес
Може знати про цей рецепт?
Рецепт…

 


Відкрийте більше з Notes 2.0

Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.

Залишити відповідь