Колись була історія. Дивна, але цікава. Про те як я назвав людину “Зеленським” (без підтексту), а він мене назвав сцикуном. Пруф
[su_spoiler title=”тиць” style=”simple”]
[/su_spoiler]
А тут вже і мер-корупціонер нормальний, і президент нормальний, і загалом…всюду бігають поні і сруться радугою…
Мабуть, тут буде доречним згадати…
“Не стоит прогибаться под изменчивый мир –
Пусть лучше он прогнется под нас..”(с)Машина часу
Відкрийте більше з Notes 2.0
Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.