Сцикун

Колись була історія. Дивна, але цікава. Про те як я назвав людину “Зеленським” (без підтексту), а він мене назвав сцикуном. Пруф

[su_spoiler title=”тиць” style=”simple”][/su_spoiler]

А тут вже і мер-корупціонер нормальний, і президент нормальний, і загалом…всюду бігають поні і сруться радугою…

Мабуть, тут буде доречним згадати…

“Не стоит прогибаться под изменчивый мир –
Пусть лучше он прогнется под нас..”(с)Машина часу


Відкрийте більше з Notes 2.0

Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.

Залишити відповідь