Сидів і думав…

Дивився те саме відео що у попередньому записі. Знову. Різні люди, різні думки. Але що мені подобається, так це те що всі ці люди творчі. І в них є якась робота, і кожен має цю роботу лише як частину життя, не як життя в цілому. Я б ніколи не хотів мати магазин. Графік. Постійне місце. Навіть постійних клієнтів не хотів би. Зовсім нічого, що має термін “постійне”. Це дивно коригується з тим, що в іншому хочеться якоїсь сталості.

Важко знайти свої зони комфорту. Меж відпочинком і роботою. Та й в цілому…


Відкрийте більше з Notes 2.0

Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.

Залишити відповідь