ДБМ #дужебагатомузики Тому трішки ділюсь “Матимеш з часом мій FM діапазон… Ти знай, знайдеш, тепер я завжди OFF, а ти вмикаєш ON. Тисячі людей, ти самотня теж Чуєш голос мій з радіомереж Може серед них ти мене знайдеш Відчувай тепло радіомереж”