Ви кого ненавидите більше? Я, наприклад, десь 50/50
Загалом, приходжу до думки, що закрити ФОП в Україні легше, ніж…видалити акаунт в стімі…бо ж…як би так сказати. Моя пошта не бухгалтерія, і коли листів в ній стало дещо більше 40к, я вирішив що поштовий ящик потрібно очищати. Тож не надто казуальною є ідея пошуку того ключа, котрого я вже не маю. Історія замовчує, що я вказав пошту, номер картки, ім’я і тип картки, номер телефона, я спілкуюсь з цього ж самого акаунта, і…ох….

