Угадайте что? Правильно! Ничего хорошего не происходит после 2 часов ночи…а мы собираемся посетить 2 концерта ^_^
“Просто звільни мене
З кайданів цих
Повернення гучне
На сцені клятий псих
Дай сили битися
Бути молодим
Вже час звільнитися
З своєї головиЯ хочу вийти з дому назовні
Через вікно
Я хочу випити знову
Я зомбі
Через вино
Я хочу вийти з дому назовні
Випити знову
Я зомбі
Вийти з дому назовні
Через вікно”
