^_^ Если мы гореть не будем, кто тогда рассеет тьму?.. ^_^

concert
#концертное #атата #улюлю

Угадайте что? Правильно! Ничего хорошего не происходит после 2 часов ночи…а мы собираемся посетить 2 концерта ^_^

 

“Просто звільни мене
З кайданів цих
Повернення гучне
На сцені клятий псих
Дай сили битися
Бути молодим
Вже час звільнитися
З своєї голови

Я хочу вийти з дому назовні
Через вікно
Я хочу випити знову
Я зомбі
Через вино
Я хочу вийти з дому назовні
Випити знову
Я зомбі
Вийти з дому назовні
Через вікно”


Відкрийте більше з Notes 2.0

Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.

Залишити відповідь