..літак у небі сприймався як “о…зараз буде білий слід..”, зараз літак сприймається як “..йо**не чи ні?…” і “шобтиздох” (якщо ворожий) або “о…хлопці полетіли” (якщо свій)
О часи….о нрави…
..літак у небі сприймався як “о…зараз буде білий слід..”, зараз літак сприймається як “..йо**не чи ні?…” і “шобтиздох” (якщо ворожий) або “о…хлопці полетіли” (якщо свій)
О часи….о нрави…