it’s a very, very…

..Mad world, mad world..

Як зрозуміти, що ти нічого не розумієш? Це коли тобі не дуже зрозуміло, чому на відкритці написано “…від двох мужиків…”, бо ж…ай, довго пояснювати. Моногамія в цій хаті не живе вже 3.5 роки як… 🙂