Мабуть, я б поставив діагноз, котрий назвав НМШС. Бо ж, бо ж…
Раніше я радів, коли знаходив десь метод, за яким можна анлокнути БІОС у ноутбука. Зараз я радію розумінню чим саме в мене викликані ті чи інші болі.
Нерви-нер-ви-не-рви-неври. Тобто нерви.
Здрастуйтє антідєпрєсанти. Без вас було весело, але недовго…не гірший варіант. Гірший розуміти, що в трішки за 30 три просрав всю нервову систему. І заради чого?..котів? Грошей? Ай йопт…
Почнемо з виключення головного подразника – людей.





