Так дивно і так…звично

Чути, коли батьки “перемивають” чиїсь кості. Розповідають речі, котрі тобі не цікаво (й не треба?) знати, вивалюють тобі на голову свою думку і своє сприйняття інших людей. Загалом-то тобі по боку, що саме вони розповідають і про кого, бо в тебе завжди була своя голова на плечах і ти давно вже не сприймаєш точку зору батьків як щось важливе. Просто тому що вони сто-п’ятсот разів довели, що їх точка зору нічого не варта. Що хочеш зробити щось правильно – спитай у них, як тобі слід зробити, і роби навпаки.

Одна доросла людина іншій дорослій людині розповідала про те, як чужі діти ходили до неї їсти. Чи слід взагалі про таке розповідати? Думаю, що ні. Бо ти або робиш добрі справи і “про себе”,  або на…й то не добрі справи, якщо ти хочеш перед кимось побути “добрим”.

В мене в дитинстві був випадок. Коли я був у сусідки, і вони вирішили мене погодувати. Я поїв. Щось якось потім про те дізналась моя мати. І щось буркнула типу що “не треба їсти у цих людей, бо вони самі не багаті”. З тих пір що? Вірно. В 9 випадків з 10 я відмовляюсь від їжі у людей. Бо цей випадок викарбувався в моїй пам’яті до сих прі, хоча те було вже років з 25+ назад. Бо мені соромно в когось їсти, щось не принесши людям. Бо я вважаю що це їм в тягость. І в цілому.

В дитинстві мене нерідко били ременем, або ж, шлангом для зливу води з пральної машини. За що? Гм. Іноді за погані оцінки. Іноді навіть не знаю, бо досі не зрозумів, за що можна так бити свою дитину. Ок, раз був випадок що певний час потайки крав гроші у батьків. Тоді мені заборонили гуляти по вулиці – я й став “домосідом”, став менш соціальним. Перестав спілкуватись з іншими дітьми. Тоді було б зрозумілішим, за що саме мене били, але ж били не за це. Втім, ці два приклади зробили мене тим хто я є. І з тих часів головне що я хотів – не бути схожим на батьків. В першу чергу на мати, бо била мене саме вона. І, в тому числі, ці два приклади, є тою причиною, через яку я не хочу знати точку зору цієї людини відносно інших людей – бо в мене є своя точка зору на всіх.

Для себе я сприймаю цих людей другою родиною. Місцями, скоріше навіть першою. Бо добре ставлення цих людей до мене було не “через щось”. І я дуже добре пам’ятаю все добре, що хтось мені зробив. І ніколи не забуває зле, що зробив ще хтось.

В цей день я хотів би побажати всім дітям не бути схожими на своїх батьків. Не вбирати в себе гірші їх якості. Вберіть кращі – якщо їх немає – краще не вбирайте нічого. Завжди вважалось, що ми маємо бути вдячні нашим батькам за те, що вони нас народили. Але дітей народжують щоб показати їм кращий світ. Щоб зробити для них кращий світ. Не для того щоб був об’єкт для знущань і фізичного насильства. Жодного разу. 20 квітня день народження гітлера. 27 квітня день народження людини, яку я тут згадав. Люблю, ціную, але певні речі з пам’яті не зітреш. І сумно, що оце сьогоднішнє “перемивання кісток” стало цим дописом. Але я з піною у рта буду відстоювати людей, які мені дорогі. Навіть, якщо мовчки.

Легкість

Помітив, що після служби (чи, скоріше, спроби самогубства?) зникла легкість до написання текстів. Тобто тобі важко про щось яскраво поділитись, хай ця і “яскравість” лише у твоїй голові. Ти просто пишеш сухий текст з фактами, не більше і не менше. Я задаюсь час від часу питанням, чому так. Приходжу до висновку, що з “військовою частиною” вмерло ще й щось емоційне. Чи воно зникло ще до того?

Є речі, котрі явно нанесені психіці військовим досвідом, але ти не можеш вимагати за це якогось відшкодування від держави, хоча і мав би на те повне право. Але в такі моменти рахується, що “держава тобі нічого не винна”. А що винен тоді я їй? Мабуть, що теж нічого.

Я знайду в собі сили і натхнення для того, щоб писати тексти. Бо для мене це своєрідна медитація. І до фотографії повернусь повноцінно. Просто потрібен час організму щоб відновитись і знову бути собою, або навіть більше. Тому зараз просто проходжу таку собі внутрішню реабілітацію…

“Все залеплено штукатуркой, замазано свежей краской,Проведено много мелких работ.Как вернуться в другую жизнь,Которая кажется сказкой, когда всюду прошел ремонт?..”

Якось такось

Давно не писав у Нотс. Точніше з Тредсом перестав сюдись писати. Тож вирішив налаштувати кросс-постінг.

Зрозумів, що заїбся. Бо бісить коли твій нервовий стан впливає на фізичний, і ти розумієш що плече ниє то не через плече – то через нерви. І заспокійливих вже не хочеться, і якось інакше воно не працює в нашому світі. Та й…чи мало б?..бо все у світі поєднано, а в нашому організмі то й зовсім. Взагалі, чому б не уявити, що кожна людина і є свій світ зі своєю еко-системою? Тобто така-собі планета. І на кожній свої правила існування.

Зовсім інакше сприймаєш термін “довкілля”, коли ти сам і є це саме “довкілля”, за яким не завжди дивишся як слід.

Мене бісить, що інші планети псують мікро-клімат на моїй…

Токсичні взаємовідносини

Закінчили дивитись серіал Беззаконники, і в мене він вилився у певну рефлексію, пов’язану з людьми.

В серіалі були показані токсичні взаємовідносини між дівчиною, яка була розумницею, але мала “хобі” щось красти і хлопцем, якому по життю пощастило менше, і який хотів спокійного життя замість виживання. І от їх знайомство призвело до того, що вона стала таким-собі “адреналіновим наркоманом”, котрий постійно хотів гострих відчуттів, а хлопець, навпаки, намагався уникати проблем із законом і в цілому. Історія взаємовідносин закінчилась тим, що вона його кинула, вийшовши з потягу перед його відправкою, а він поїхав “в нове життя”. Через пів року вони зустрілись – вона, з купою проблем і він, в тому житті, до якого прагнув. І тут, раптом, вона згадує, що “надзвичайно в нього закохана”, але йому вистачає розуму не продовжувати з нею взаємовідносини, а будувати нові з людиною, котра йому більше підходить. На які ж думки мене це все наштовхнуло?

З певною періодичністю ти прокручуєш в голові думку на тему того, чому ти не продовжуєш спілкування з людьми, котрі тобі колись подобались? Надихали, викликали якісь почуття? Тобто в тобі живе якесь зерно, котре вважає (чи просто сприймає по спогадах), що твоє життя було б краще, якби ти відновив спілкування “з кимось з…”. Але щось тебе зупиняє від цієї дії. І я думаю, що це розуміння. В першу чергу розуміння того факту, що ваши шляхи розійшлись (в більшості своїй) навіть не через тебе. Тож і повертати немає чого, бо просто кожна людина в певний час пішла своєю стежкою. Але…

Маючи свої “вуха” ти чуєш, що ці “дзвіночки не однобокі”. І саме тут нас наздоганяє ця сама історія з серіалу, коли ти кажеш герою “ну…ну сподіваюсь ти ж не зробиш цю дурницю?..бо я тебе перестану поважати”, тільки герой ти сам.

Я знаю, що речі, які були в минулому, мають там і залишатись. Але це розуміє здрава половина. Думаю, кожна людина складається окрім неї ще й з іншої частини – емоційної, помноженої на частину пам’яті. Тобто твоя підсвідомість каже “але ж спогади і емоції не можуть тебе обманювати” – і дійсно. Вони не обманюють, бо там, в 15-17-20 років, ти переживав відчуття, котрі були вперше в твоєму житті. Мабуть, саме це тебе і тягне до них. Що ж до реальності – за цей час ти встиг багато разів обпектись вже після того, і зворотній досвід з пам’яті так само не викинеш. Саме це тебе зупиняє.

В одній пісні співалось “ми ніколи не будемо молодше ніж сьогодні”. Я думаю, що це стосується і людей – бо ми ніколи не будемо тими, ким були колись. Тож і емоції кожен раз будуть іншими. І я думаю, що емоції, котрі ми можемо отримати від нових людей, можуть бути навіть яскравішими ніж ті, які можуть відбутись при спілкуванні з кимось старим.

Лишилось якось це все донести своєму мозкові.

но будто не знаю, как…

..быть, а не казаться.

Марія радує, як завжди…

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=A8GcHAlAwGY”]

“смотри на меня влюблённо –
я просто хочу остаться,
но будто не знаю, как
быть, а не казаться.

смотри на меня влюблённо –
это всё – всё, что мне нужно,
это всё, что мне сейчас нужно,
всё, что мне теперь нужно,
всё, что мне будет нужно –
всё…

смотри на меня влюблённо –
тебе ведь это не сложно,
твои мне глаза солёные
никогда не станут прошлым.

смотри на меня влюблённо –
это всегда помогает.
я ничего не знаю –
может это меня и спасает…”

Насправді в цьому тексті більше, ніж хочеться чи можеться сказати. Хочеться якогось знаку зверху. Як в тому фільмі. “Постукайте в стіну три рази..”. Іноді буває так, що ти хочеш щоб тобі сказали, як буде краще. Куди піти і як зробити. Що слід зробити.

Я знаю, що ніякого знаку не буде. Тож..вирішуй, виключно, сам…

From Zero

Якби я був більш нормальним, то взяв це собі за нік, а так…мабуть, це досить точно окреслює моє ставлення до світу зараз. Видалив обидва Девіанти і не шкодую про це. Бо годі розділення на два. Хочу бути цілим. Хочу різну творчість в одному місці. Хочу, щоб мене сприймали загалом, а не по частинах. Тож…най буде з нуля. В іграх мені завжди подобалось починати наново. Чому б так не спробувати хоч раз у житті?..

Пізніше

Завжди доходить пізніше, що то був перший досвід, коли я ледь не заревів через…серіал? Охох. Дивне було відчуття. Тобто, коли в тобі викликає емоцію не момент, а пісня. Дуже, дуже дивне відчуття.

Загалом-то позбавився залежності від людей, отримав залежність від музики? Чемпіоне…чесне слово…втім, це всяк більш стабільно..

Шість літер

Мені б хотілось писати ці думки не тут, і не цією мовою, але матеріальний стан зобов’язує схаменутись і…замовкнути. Тож..про що це я? Продовжувати читання Шість літер

Виклик

Мабуть, мої дії останніх часів, це такий собі виклик. Першочергово самому собі.  Чи можеш ти бути таким, як є? Чи готовий ти дивитись на світ своїм нахабним поглядом, коли лишаєшся “голим”? Чи вистачить сил відповісти на всі “чому?” і “нащо?”.

Мабуть, не даремно, саме праве. Бо так цікавіше..(Sa посміхається..)