Навіщо ти мені потрібен так сильно?..

..Лише з тобою я по справжньому вільна!… Продовжувати читання Навіщо ти мені потрібен так сильно?..

Вгадай, хто я..

Завжди заздрив людям з чіткою самоідентифікацією. Це приблизно як коли тебе батьки заставляють “добре вчитись”, потім ти стаєш успішним і заможним селюком християнином, їздиш на дорогій машині, і в тебе в голові є чітке розуміння, що ти “вчишся-отримуєш”. А що, якщо індивід зламаний?.. Продовжувати читання Вгадай, хто я..

Я живу, люди є, люди є кого люблю..

Просто гляньте відео. Це той самий випадок, коли воно розповість більше тексту, бо ж…це The Unsleeping. І якщо є відеоряд, це…”..просто клас..” 🙂

Продовжувати читання Я живу, люди є, люди є кого люблю..

Переиначь мои мысли, чтобы звучали светлей…

Переведи моё имя на все наречия мира
Перемири меня со всем
Я не с тобой и не с ними, я, словно яблоко в тире
У нас не будет общих тем
Переложи мои песни, чтоб сделались интересней
Звонче и веселей
Переиначь мои мысли
Чтобы звучали светлей


Колыбельная кошке, играй
Колыбельная кошке, баю-бай!
Если станет темнеть
И тебе некому петь
Пой колыбельные кошкам
Если лета не светит – не жди
Ты ни за что не в ответе: встань и иди!
Ведь ты же знаешь, что где-то
Кошки будут нам петь колыбельные

И только кошка на крыше разоблачит в тебе мышь
И вынет душу шутя
Но как спокойно ты дышишь
В её кровавых когтях..

From FB

Час від часу мені “прилітає” від Сашки, що хтось не розуміє, чому то вона скидає мені свій “лук” або ж як то взагалі працюють наші відносини, чи шо мені не сподобається щось, що вона собі зробить (типу татуювання). І отут просто прикипіло просто скинути один з прикладів наших розмов. Спробував в тій послідовності як велась розмова.

Для розуміння на фото (першому) людина, котра  гендерно народилася чоловіком, але вирішила пройти через довгий шлях, змінити стать, і я в захваті від творчих робіт які вона робить і які можна побачити отут https://www.deviantart.com/aliceferox/gallery

Більш того, якщо вбити в Гугл просте словосполучення deardremor, можна стикнутись з купою того, що взірве мозок, бо ж я і моя творчість бувають теж різною. І вона вас, певно, здивує ще більше, ніж те, як ми з дружиною разом обираємо різні речі для творчості і просто just for fun.

Далі буде..

“..Stay with me, I’ve done some changing
I’m waiting, I’m made for you baby..”

Ps у ФБ гарніша версія

https://www.facebook.com/share/v/Rtc9MW9Ui9hSkxk7/

https://www.facebook.com/share/v/Rtc9MW9Ui9hSkxk7/

You want the girl with the small waist…

…And the perfect smile
Someone who’s out every week day
In her dad’s new car
You tell me I shouldn’t stress out
Say it’s not that hard
But I just got a feelin’
This’ll leave an ugly scar
If you say she’s nothing to worry about
Then why’d you close your eyes when you said it out loud?


Stupid boy makin’ me so sad
Didn’t think you could change this fast
She’s got everything that I don’t have
How could I ever compete with that?
I know you’ll go and change your mind
One day wake up and be bored with mine
She’s got everything that I don’t have
And she’s all I wanna be
All I wanna be so bad
So bad
She’s got everything that I don’t have, mm

Іноді мені трапляються такі пісні, за які мені соромно, бо я бачу в них себе. Своє сприйняття інших людей. Порівняння з людиною, з якою я поруч. І це не про те що ти дійсно так сприймаєш, а про те, що співається в цій пісні. Про якийсь примарний образ, якого не існує десь окрім уяви..

Колись мати мені подарувала кофту з написом “Краща камера та, котра завжди з тобою” – не дуже розуміючи, про що там мова, але з дуже влучною фразою. Я її переїнакшив, як “best girl not that, with those you go to sleep, but that, with you wake up in the morning..”

Вибачайте за мою англійську, але намагаюсь без перекладача…

Ps а взагалі то кавер, але він зайшов мені більше оригіналу, і я додав ще одного виконавця, голос якого мені подобається ^_^

Листи

Мені не вистачає не нової людини. Не емоцій від впізнавання чогось нового про когось.  Мені не вистачає листів. Листів від Дар’ї. І часів листування, коли ти міг годину відповідати на лист, розмірковуючи над кожним словом. Щось згадуючи, щось додаючи. Хоча вони були електронні, але кожен новий був як емоційне відкриття.

Колись воно буде знов. Бо інакше не може бути….

Інакше…

Наштовхнувся на PA. І знаєте, що згадав? Свого часу саме вона рятувала. І з точки зору взаємовідносин, і якихось внутрішніх проблем…і дивним чином наштовхнувся на те, що вважаю скарбом. Бо це не та композиція, де є “щось”. Там все…

Продовжувати читання Інакше…