Люди діляться

Я приблизно однаково люблю певну сексуальність у творчості, як і деякі цікаві думки, як і деякі особисті речі, які людина доносить іншим. Тобто, якщо ми візьмемо мотузку, яка сплетена з кількох ниток, у ній одна нитка буде про сексуальність, друга про сенс, третя про душу. Коли ці три нитки переплітаються, ти отримуєш повноцінне сприйняття людини. Втрачання будь-якої з ниток веде до того, що людина впадає в крайнощі. Якщо ви стикалися з людьми, у яких 90% профілю зайняті знімками своєї дупи або пеніса – ви зрозумієте, про що я.

Більш гармонійними є люди, у яких світосприйняття має на увазі якусь відкритість із кожної зі сторін, даючи тобі більший доступ до внутрішнього світу людини. Це як страва, яка однаково має відмінний рівень солі, гостроти та спецій. Коли всього у міру і ти насолоджуєшся людиною наче вином. Але вино буває кислим.

Більшість людей, якщо не всі, з якими я спілкуюся, діляться двома гранями із трьох, у тих чи інших пропорціях. Іноді навіть швидше однієї. І це створює певну внутрішню спантеличеність, що прихильність людей до нас не має навіть рівня близько 70%. Але повернемось до творчості.

Я полюбляю, коли роботи людей носять підтекст, але не вганяють у фарбу у всіх сенсах. Отримую справжнє задоволення від тих, хто сприймає всі грані себе і навколишнього світу. І можуть правильно дотримати кількість кожного інгредієнта. Тобі легко дихається з такими людьми і легко діється. Вони надихають тебе створювати щось схоже, але своє. Повітряне, яскраве, яке має викликати насолоду. На жаль, не всім це дано.

Ваша творчість може бути різною, але тільки якщо ви вкладаєте в неї всього себе – тільки тоді вона може бути сприйнята кимось. Коли він бачить ваші почуття та емоції в тому, що ви створюєте.