КаДри рєшають всьо або “кієвлянка, кієвлянка, кієвляночка…”

Стикнувся з отаким сьогодні…

Глядь профіль, а там…

Мабуть, кєди за 5500 роблять чийся час важливішим за твій…ну, або ж сумочка від Прада…або ж київська прописка. Я фз, як ще більше фз, чому “дехто”, хто продає обув по таких цінах, купляє зубну щітку з рук. Чи ж то “понти дорожче грошей”?..

А…точно. Мабуть шукають щітку подешевше, бо решту з різниці (5500-1600) передають військовим.

Я маю непопулярну думку. Бо мені шкода людей, котрі попали під обстріли, втратили житло, стали жертвами війни. Але коли мені трапляються отакі кадри з київщини, львівщини, одещини – задаюсь одним питанням – “чому не ви?”. Бо ж таким не проблема купити житло в сусідньому місті, чи вони мають 2-3 машини (мінімум). Але прилітає частіше по тих, хто лишається просто неба…без перспектив і варіантів…